Munkatársak


Rektori Kabinet

Dr. Kardoss László 
kabinetfőnök
 K ép. I.11.
 463-2233
 kardoss@mail.bme.hu

Személyi Titkárság

Mozsár Eszter    
ügyvivő szakértő
 K ép. I.11.
 463-2221
 eszter.mozsar@mail.bme.hu

Nagy Márta Zsuzsa    
ügyvivő szakértő
 K ép.I.11.
 463-2232
 mnagy@mail.bme.hu

Operatív Titkárság

Bella K. Leona    
főtanácsos, ügyviteli alkalmazott
 K ép. I.16/1
 463-1017
 lbella@mail.bme.hu
 rekikt@rektori.bme.hu

Izbéki Gabriella    
ügyvivő szakértő
 K ép. I.14/D
 463-1745
 izbeki.gabriella@mail.bme.hu

Oros-Klementisz Marianna    
ügyvivő szakértő
 K ép. I.14/E
 463-2289
 oros-klementisz.marianna@mail.bme.hu

Zsigmond Katalin    
ügyvivő szakértő
 K ép. I.14/D
 463-2290
 zsigmond.katalin@mail.bme.hu

Tudományos és Innovációs Igazgatóság

Csákány Anikó    
igazgató
 K ép. I.17.
 463-1836
 aniko.csakany@mail.bme.hu

Benkó Rita    
tudományos koordinátor
 K ép. I.14/C
 463-1213
 benko.rita@mail.bme.hu
 tehetsegtanacs@mail.bme.hu

Gyönki Viktória
ügyvivő szakértő
  K. ép. I. 14/C
 463-1214
 gyonki.viktoria@mail.bme.hu

Oktatási Igazgatóság

Dr. Bihari Péter
igazgató
 R ép. I.102.
 463-2261
 bihari@energia.bme.hu

Püski Éva    
oktatási koordinátor
 R ép. I.102.
 463-2261
 puski.eva@mail.bme.hu

Idegen Nyelvű Oktatási Igazgatóság

Dr. Vígh László Gergely
igazgató
 R ép. I.102./1
 463-2262
 geri@vbt.bme.hu

Balogh Valéria    
ügyvivő szakértő
 R ép. I.103.
 463-3981
 balogh.valeria@mail.bme.hu
 admission@mail.bme.hu

Kóbori Sarolta
ügyvivő szakértő
 R ép. I.102./1
 463-2262
 kobori.sarolta@mail.bme.hu

Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatósága

Rátkai-Füzesi Adrien    
igazgató
 R ép. I.101.
 463-2073
 fuzesi.adrien@mail.bme.hu

Gali Diána    
erasmus koordinator
 R ép. I.104.
 463-2452
 gali.diana@mail.bme.hu
 erasmus@mail.bme.hu

Hertelendy Bernadett
erasmus koordinátor
 R ép. I.104.
 463-1622
 erasmus@mail.bme.hu

Lafferton Luca     
ügyvivő szakértő 
 R ép. I.101./1
 463-3764
 lafferton.luca@mail.bme.hu

Marositsné Moldvay Rita 
ügyvivő szakértő 
 R ép. I.101./2
 463-1747
 moldvay.rita@mail.bme.hu

Pivarcsiné Fekete Dóra    
ügyvivő szakértő
 R ép. I.101.
 463-1256
 fekete.dora@mail.bme.hu

Terczy Médea Lívia    
intézményi erasmus koordinator
 R ép. I.104.
 463-2237
 terczy.medea@mail.bme.hu
 erasmus@mail.bme.hu